עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
בן 21, ביישן מהמרכז, רוצה להכיר אנשים נחמדים :)
ארכיון
פרסומת

תגובה על פוסט של 'חנן חיים'

02/09/2012 01:32
חייל משוחרר
כל הנכתב פה הוא תגובה לפוסט הזה שפורסם על ידי המשתמש חנן חיים.

אני אפתח ואומר שקראתי הכל, הנושא עניין אותי, רציתי לראות מה האנשים חושבים בנושא. עד החלק האחרון של שוויון בנטל, לקחתי את הדעות שלך שנורמטיביות פחות או יותר. אבל בנושא האחרון תפסת עמדה ברורה ואף קיצונית לטעמי. אתייחס לפי נושאים כדי לשמור על הסדר.

הומואים / לסביות
אני לא רואה בזה סטיה, גם לא עיווט, אני חושב שכל אחד ומה שהוא נמשך אליו ואין להפלות אותו על הרקע הזה. כן, גם לי עדין מפריע לראות זוג מאותו המין בזוגיות ברחוב, אבל אני כן מכבד את הבחירות שלהם, ויותר מזה, אני מוכן לזה שפעם פעמיים שלוש ואפילו ארבע פעמים בשנה שיעשו את המצעד, אני לא נוכח בו, והוא לא נועד לפגיעה באף מגזר של הציבור. אולי אפילו צריך לתת להם מילה טובה על האומץ לצאת נגד הזרם המוכר וללכת אחרי ליבם, משהו שהרבה לא עושים ולא דווקא בזוגיות. איך היית מגיב אם בת"א בירת הגאים כמו שהגדרת, מהיום יהיה אסור לחרדים להסתובב, זה מפריע ל'חוטאים'.
נקודה אחרונה, כמובן שאעדיף את ילדיי סטרייטים, אבל לא אעצור אותם במידה וזה המכשול שלהם לאושר.

ערבים
לא, לא ארצה שילדתי תתחתן עם ערבי ואפילו אתנגד, עם זאת, לא אפריע לי אם ילדיי יהיו בקשר עם ילדים מדת האיסלם, לי זה לא הפריע בטור אדם אם דעות ימניות לשוחח עם מוסלמים ואפילו ללמוד, לצאת ולשרת איתם בצבא - מה שכבר עשיתי. יש קיצוניות עצומה וקרע ענק אצל ערביי ישראל, בין אלה שרוצים לחיות בשקט(בדרך כלל מדובר באנשים מבוססים כלכלית) לבין אלה שקורים להשמדה ופועלים בטרור(עניים שמקבלים סבסוד ותרומות מגורמי טרור - ששם נתפסים כמושיעים וכארגוני צדקה לכל דבר - רק שבאים ומנחילים ערכי ג'יהאד).

שובניזם
אני לא שובניסט, אני בעד האישה העצמאית, אני מכיר ביכולותיה ובחולשותיה. הבעיה שלי עם השוויון לנשים זה שהן טוענות לכמה הן חזקות, לזה שמגיע להן בדיוק אותו הדבר, אבל האישה לא חוסכת בלהשתמש ב"יכולותיה" הנשיות על מנת לנצל את הגבר ולקבל את מבוקשה. אי אפשר לדרוש שוויון אם לא מתנהגים בצורה שווה. אני בעד השוואת המשכורות כל עוד העבודה נעשת באותה הרמה.
אני לא חושב שהאישה טובה מהגבר, אני לא חושב שהגבר טוב מהאישה, לכל אחד היתרונות והחסרונות.
אישה שלא נותנת לגברים להסתכל עליה רק כאובייקט מיני ומציגה חזות מקצועית וראויה, תקבל את היחס המתאים גם אם המוח של הגבר מקשה עליו בשלב הראשוני.
אגב, במקצועות לצעירים - לדוגמא מלצרות - נשים מרוויחות הרבה יותר מגברים.

שוויון בנטל
כמו שציינתי למעלה, לדעתי זה הפך למגוכח שהתחלת לטעון מה שכתבת שם. אתה צודק, ביחידות מובחרות נמצאים המון דתיים וחרדים שתורמים למדינה - אגב, הם גם מקבלים המון בחזרה ולאחר מכן מצליחים להשתלב יותר בחברה !
לא הבנתי את הטענה שבגלל שמשפחות חרדיות מביאות הרבה ילדים אז הם לא צריכים לשרת בצבא, ולא היינו שורדים מלחמות אם לא היה חיילים לשרת בצבא, אין שום קשר בין 12 ילדים במשפחה לבין ניצחון במלחמה (כשהם לא לוקחים חלק במאמץ ההגנה - פיזית !).
הטענה הכי הזויה שהעלת שם זה בגלל שאתם מתפללים אתם לא צריכים לשרת בצבא, שהרי איש איש באמונתו יחיה, אבל על כל אזרח בישראל למלא את חוקי המדינה בה הוא אזרח ! מה שאתה אומר זה לא שוויון אלה כפיה דתית, ותקן אותי אם אני טועה אין דבר כזה כפיה מדינית, שהרי ישראל מתיימרת להיות מדינת חוק.
הדרת נשים היא עוד דבר שאני לא מוכן לקבל, לכבד זה דבר אחד, לתקוף כי לא מקבלים את הכבוד שמצפים לו זה דבר אחר. איך אתה יכול לטעון לשוויון בין המינים ואז מצדיק הדרת נשים ? ("למה? ככה" - זה לא תשובה, מצפה לתשובת רב בנושא !)


אני מאמין בלתת כבוד לכל אדם, כל עוד הוא לא מאבד את הזכות לכבוד ממני(לדוגמא מישהו שיורק על אישה או הומו שיתגרה בחרדים בבני ברק לצורך העניין). מה שאמרתי לא הופך אותי להומופוב, לא לגזען ולא לשובניסט. מכבד, אבל לא מובל על ידי עדר, לא הולך בעיניים עצומות אחרי רק או מוסכמה, מכבד אף יותר את הבחור שמרים את היד כדי לשאול "למה" ואת זה שהולך אחרי האמונות שלו תוך התחשבות בשאר.
Ghost Dog
02/09/2012 01:42
את האמת, יש משהו אחד שדעתי שונה משלך, שוויון בנטל...
אני רואה בזכותו של ל אדם לבחור את בגנון החיים שלו, כן צבא או לא צבא זה לא באמת משנה....
אנחנו לא שווים.. בני אדם לעולםמלא יהיו שווים האחד לשני, לכל אחד יש.את התכונות,שלו ואת אורח החיים שלו
אני חושבת אישית שדתיים. מבזבזים את בחיים שלבם בצורה מסיימת..
אני לא רואה סיבה לשרת בצבא... אבל אני גם לא רואה סיבה לאנושות אז זה לא משנה ממש...

מבחינתי, אפילו שזה קצת פחות קשור, כל אחד חיי את החיים שלט, ערבים יהודים ונוצרים כאחד, כולנו בני אדם, בערך..
אמנם אתה אומר שתתנגד שבתל תתחתן עם ערבי, אבל אם הוא אדם טוב? אפילו שהוא ערבי, אם בתך תאהב אותו? עדיין תסרב לקשר בינהם? רק כי הוט ערבי?

קצת ( הרבה) מחומר למחשבה '.'
חייל משוחרר
02/09/2012 09:55
תראי, אם המגזר של הלא מתגייסים לצבא היה קטן, אף אחד לא היה מדבר, אבל את תגיעי למצב בסופו של דבר שרק חצי (ופחות) והאוכלוסיה הם אלה שמשרתים בצבא. ואז מגיעה השאלה, למה אני צריך לעשות את זה כשיש אלפים שלא עושים את זה ? ואז כל חייל לפני גיוס יוצא פטור משירות צבאי בדרך כזו או אחרת. לא צריך להגיע עד לשם.

לגבי חתונה עם ערבי, גם אם הוא גר במרכז הארץ, אין לו שום קשר לכפר ובכלל לא שומר על מצוות האיסלם, אני אעדיף שנכדיי יחונכו על ידי האמונה היהודית, בא אני וכל הדורות לפניי במשפחתי חונכנו. אני חילוני כן ? אבל זה לא משנה.
חיים חנן
09/09/2012 02:30
אחי אין פה חומר למחשבה.
הבת שלי לא תתחתן עם ערבי והאהבה לא תעזור לה.
כמו כן עם הבן שלי יהיה הומו אני יקבל אותו אבל עם היה כדור פלא שהייתי יכול להשים לו בשתייה והופך אותו לסרטרייט הייתי נותן לו אותו בלי להרגיש אפילו קמצוץ של מצפון.
ודרך אגב אין ספק שבני האדם לא כולם שווים.
זאת עובדה שאני חכם מרוב האנשים שאני פגשתי בחיים שלי{לא התנשאות חלילה. זאת מודעות עצמית}
ופגשתי אנשים מכל סוגי האוכלוסיה.
לרצות שוויון בין המינים או בין בני האדם זה קלישאה יש טובים ויש פחות טובים
Fanni
21/12/2014 11:12
I'm not worhty to be in the same forum. ROTFL
ORIYALI
02/09/2012 01:50
גוהס דוג?
ערבים----עם כל הכבוד---- בהתחלה נחמדים,ואז הם מרביצים לנשים היהודיות שלהם,
ונותנים להם להיות השפחות של הנשים הערביות שלהם,
למה את חושבת שערביות לא מתחתנות עם יהודים?
חייל משוחרר
02/09/2012 09:59
זאת הכללה אסורה בסופו של דבר, אני פגשתי גם אנשים אחרים שלא יעשו את זה.
נשים ערביות לא מתחתנות עם יהודים כי אצליהם הדת תופסת מקום רחב יותר מאשר אצלנו(החילונים). אישה ערביה יודעת שהיא מסתכנת בנידוי מהמשפחה ואפילו מוות אם תחליט ללכת עם יהודי.
חיים חנן
09/09/2012 02:31
כי אם הם יתחתנו איתם ירצחו אותם בלי לחשוב שנייה.
ולעומת זאת להתחתן עם יהודייה ולהסלם אותה נחשב מצווה גדולה בקוראן
אריק
02/09/2012 09:11
שיויון בנטל - המצאה תקשורתית מאחוריה עומד כסף, כאילו הכסף הולך לדתיים שלא משרתים ויושבים ומשחקים אותה לומדים תורה, SHTOYOT, הכסף נמצא אצל 20% מהאוכלוסיה השכבה העליונה שמסיתה את כל השאר אחד נגד השני דתיים ערבים רק כדי שלא נסתכל על הכסף הגדול.

במדינה שלנו אדם שמתריע על ניגוד עניינים בין חברה אחת לחברה שניה או בין ח"כ לבנק נפתחת נגדו חקירה ובמקום לגנות את המעשה ולהוקיע את בעלי האינטרס מוקיעים את המתריע.
חייל משוחרר
02/09/2012 10:03
לגבי העניין הכספי אתה בהחלט צודק, אבל לא רק זו הנקודה. הנקודה הסופית לדעתי (ובלי אינטרסים פוליטים) זה מה יהיה בעוד 10-20 שנה ? שבחור צעיר בן 18 יעמוד לפני גיוס ויראה שהוא לבד בסירה.
חיים חנן
09/09/2012 02:33
אריק אתה מבלבל במוח יקירי. מה אתה מכליל?
תמיד היה שחיתות במדינה מה אתה מפיל הכל על החרדים?
משחקים אותה לומדים תורה? מה המשפט המטומטם הזה.? תתבגר נשמה אתה אטום
אריק
02/09/2012 12:58
ראשית = אין לך, למעט מלחמות נוסח ששת הימים\יום כיפור, מערכות שלא מעורבות בהם כסף. כשביבי ידפוק את איראן זה יהיה לא בגלל שעכשיו הזמן אלא בגלל שבעלי הממון יאמרו לו שעכשיו הזמן.

ובתשובה לשאלתך, הרעיון שלך שהחילוני ישאר לבד במערכה הוא הבל ושטות והוא רעיון חולני שנטמע במוחך על ידי תקשורת המונית דורסנית שכל מטרתה היא להשאיר אותך נאמן לבעלי ההון על ידי הפרדתך משאר הציבור. יתרה מזאת, מדינת ישראל כלל לא תהיה כי לא תהיה עוד מדינה ליהודים תהיה מדינה לכל אזרחיה מקהיר ועד בגדד לפי אותם נאמנים לאלו ששבו את תפיסתך. נסה להיזכר כמה חובשי כיפות היו בשירותך הצבאי ותראה בעצמך שהיו יותר מממה שאתה מציג אותה.
חייל משוחרר
02/09/2012 13:09
אני לא מוכן לקבל שבחורים צעירים מצהירים כי אין בכוונתם לקחת חלק בגיוס לצהל או אפילו שירות אזרחי כזה או אחר בין אם חילונים לדתיים. הקביעה של הציבור החרדי לא להתגייס היא החלטה קבוצתית ולכן מעצבנת ולא ראויה עוד יותר.
ואין לכך שום קשר לכסף, בעלי המניות או לא, גם חרדים צריכים להתגייס ולקחת חלק כמו כולם או שצריך לעשות גם מדינת יהודים ומדינת חרדים, כי אני רואה שכבר חוקים משל עצמם יש להם.
Ghost Dog
02/09/2012 23:15
באמת עם כל הכבוד...
כל העניין פה של הדת, לא ממש משנה לשום דבר, לי אישית אין דת מוגדרת....
יהודייה- נוצרייה.. ..
אפילו לא.. אני לא מאמינה בדת, רק בגזע, זה ההבדל היחיד...
אולי זה ישמע מיושן ומוזר, אני חייה את החיים שלי לפי חוקי הטבע המקוריים, כמה שיותר בחוץ..
אני גם אוכלת בשר חצי נע, ממש בקושי מבושל...
אז מה? זה משנה? לדעתי ההבדל היחיד בין כל היצורים החיים זו ההתנהגות...
אני חייה את החיים שלי בחיי פרא.. ככה אני רוצה, אתה ( לפי מה שהבנתי ) אדם מתורבת. שחיי חיים נורמאליים יחסית, אז מה שאני מנסה להגיד זה שכל אחד חיי את החיים שלו לפי איך שהוא רוצה, זה לאממשנה, תחייב לחיים שלך ולחיים שלך בלבד...
05/09/2012 17:54
ואו באמת כל הכבוד כי גם ככה אני לא שונאת הומאים שיעשו מה שבא להם ודת באמת לא אכפת לי להיות בקשר עם ערביה או נוצרי כי בתאחלס כל אחד חיי את החיים שלו
05/09/2012 17:56
וגם חוקי הטבע הם מי שחזק שורד לא כמה שיותר בחוץ
חיים חנן
09/09/2012 02:27
אחי היקר.
אני חיים חנן כותב הפוסט שלא התחברת אליו :)
www.bloger.co.il/haimfree/32255/

אני באמת מיציתי את השיחות האלה אז הגיב בקצרה ידידי.
אני לא שובניסט האישה היא מעל כולנו והיא בסיס חיינו אין ספק.
אבל אישה היא אישה וברגע שתרצה להיות כמו גבר היא תאבד את היחודיות שלה יש דברים שהיא טובה מאיתנו בהם ויש דברים שלו זה נוסחא פשוטה.

בקשר לדתיים ולמה שאמרת על זה שהם מביאים 12 ילדים לא הבנת את זה נכון נשמה.
אני לא אומר שהם לא צריכים להתגייב אני רק אומר שאתה לא יכול לכפות עליהם ללכת נגד הדת וכן אתה יודע כמוני שזה ללכת נגד הדת.
איש איש באמונתו יחיה לא מדבר על זה נשמה המשפט מדבר על המגזרים בעולם הדתי אורטודוקסי חרדי וכו.... הוא לא מדבר על חילוני ודתי.
בקשר לערבים אני מודה ומתוודה שלא אני לא אוהב אותם זה נובע מגזענות אולי זה נובע מטיפשות אולי אבל זה אני וזה הרבה מהמדינה ואני באמת לא הולך להשתנות.

בקשר להומואים ידידי זה לא טבעי וזה לא מקובל למזלם לא אני קובע .
וכמובן שכמו הערבי אתה גם רוצה שהבן שלך לא יתחתן עם ערבייה והבת שלך לא תתחתן עם ערבי אבל אתה לא רוצה ילדים הומואים. עובדה!!!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: